بررسی مشخصات نیسان ایکس‌تریل 2018

نیسان ایکس‌تریل 2018 دارای رقبای بسیار سرسختی از برندهای معتبر دنیاست که همگی یک پای فروش بالای بازار کشورهای مختلف هستند. هیوندای سانتافه، فولکس‌واگن تیگوان، کیا اسپورتیج و تویوتا راو4 از جمله رقبایی هستند که این تازه وارد از برند نیسان در برابر خود می‌بیند و البته می‌دانیم که شنیدن نام این چند رقیب به اندازه کافی مشاهده رقابت این چند خودرو را جذاب می‌کند.

نیسان ایکس‌تریل 2018 از جمله خودروهای نیسان است که در سال 2000 به بازار خودرو معرفی شد و در سال‌های ابتدایی از موفقیت چندانی برخوردار نبوده ولی گذشت زمان، تغییر ابعاد آن و اضافه شدن امکانات بی نظیر نیسان باعث شد که رونق فروش این خودرو نیز بالاتر رفته و کار به جایی برسد که در 9 کشور دنیا مونتاژ شده و در سال 2017 جزو خودروهای پرفروش دنیا لقب بگیرد.

نیسان ایکس‌تریل با توجه به اینکه در کلاسی فشرده و بسیار پر رقیب فعالیت می‌کند اما توانسته لقب پرفروش‌ترین را از آن خود کند  که فروش 815 هزار دستگاه در سال 2017 نشان دهنده این موضوع بوده و یک رکورد بی‌نظیر برای آن محسوب می‌گردد. این عدد نشان می‌دهد که نیسان توانسته دوبرابر بیشتر از اسپورتیج فروش داشته باشد و همچنین نسبت به تیگوان و راو4 نیز چیزی در حدود 100 هزار مورد بیش از آنها بفروشد.