شرایط اجاره ماشین و قوانین رانندگی در کیش

اجاره خودرو در کیش
شرایط اجاره خودرو در کیش

هنگامی که به مناطق آزاد مثل جزیره زیبای کیش سفر کنید، اول از همه خودروهای آخرین مدل و زیبایی که در این جزیر تردد دارند چشم شما را خواهند گرفت. در این جزیره قیمت خودروهای خارجی بسیار ارزان تر از داخل کشور بوده و به راحتی در دسترس است. شما هم می توانید با ارائه مدارک از کرایه ماشین و سواری با خودروهای آخرین مدل در کیش بهره مند شوید.

منطقه آزاد

منطقه آزاد محدوده ای ست محافظت شده که عموما به صورت بندر می باشد و دارای معافیت های مالیاتی و گمرکی ست که از این جهت، با انجام فعالیت های بسیار گسترده واردات و صادرات، به یکی از قطب های تجاری و اقتصادی تبدیل می گردد و جزیره کیش این ویژگی ها را داراست.

در کل تفاوت قیمت امکانات در منطقه آزاد و مناطق دیگر بسیار زیاد است. هنگامی که برای بهره مند شدن از یک سری امکانات در مناطق دیگر باید مبالغ هنگفتی بپردازید، در مناطق آزاد مثل جزیره کیش با پرداخت مبالغ کمتر می توانید همان امکانات را دریافت کنید.

در کیش به ندرت پیش می آید که خودروهای داخلی را مشاهده کنید یا اصلا مشاهده نخواهید کرد. به همین دلیل کرایه ماشین های مدل بالا، یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره به حساب می آید.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در کیش

اصل گواهینامه معتبر

کارت شناسایی معتبر

یک فقره چک به ارزش خودرو یا وجه نقد به عنوان ضمانت

پس از ارائه مدارک مورد نیاز می توانید مدل ماشین مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به مدت حداقل 24 ساعت کرایه کنید.

هزینه اجاره خودرو در کیش، بر اساس نوع ماشین و کارخانه سازنده آن متفاوت است.

باید توجه داشته باشید که هزینه بنزین ماشین به عهده شماست.

قوانین رانندگی در کیش با استاندارد ایران

بستن کمربند ایمنی در هنگام رانندگی حائز اهمیت است.

بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.

آلودگی صوتی به هر نحوی در جزیره ممنوع است.

جریمه ها ۲ برابر دیگر نقاط دیگر محاسبه می گردد .

در خیابان ها و معابر و بلوارهای جزیره کیش دوربین کنترل سرعت نصب شده است و خودرو ها تحت نظارت پلیس می باشند.

مسئولیت خسارت وارد شده به اتومبیل از لحاظ بدنه، فنی، داخل اتاق، جریمه راهنمایی رانندگی و استفاده خارج از استاندارد مثل ورود به ساحل و شن و جاده های خاکی ورانندگی غیر استاندارد، به عهده شخص کرایه کننده اتومبیل می باشد و مدارک و وجه تضمین تنها در صورت سلامت خودرو برگردانده می شود.

شما می توانید در صورت بروز و مشاهده هر گونه مشکل و ایراد در این اتومبیل ها با شرکت تماس گرفته و به آنها اطلاع دهید تا خدمات رسانی کنند و حتی اتومبیل را با اتومبیل دیگری جا به جا کنند.

تمام ماشین ها در جزیره کیش دارای سیستم مسیریاب ماهواره ای هستند بنابراین لازم نیست نگران پیدا نکردن مسیر در این جزیره باشید.