مزیت های اجاره خودرو

اجاره خودرو در کیش

مزیت های اجاره خودرو

مزیت بزرگ استفاده از کرایه ماشین در مقایسه با داشتن ماشین شخصی خود، در هنگام اجاره ماشین ،این است که هزینه های استهلاک کاهش نمی یابد.

مصرف کنندگان نه تنها از استفاده کامل از انواع خودروها یا مدل خودروهایی که کرایه ماشین با راننده ارائه می دهد بهره مند می شوند،

بلکه راننده در هنگام رانندگی خودرو نگرانی در مورد خرابی وسیله نقلیه نخواهد داشت.هنگامی که قرارداد اجاره ماشین به پایان رسد ، مسئولیت مالی شخص اجاره کننده خودرو تمام شده است (فرض بر این است که هیچ حادثه ای در طول زمان اجاره ماشین رخ ندهد)

از هزینه های آزاردهنده تعمیر و ترمیم خودرو در امان خواهید بود.اغلب مالکان خودروهای سواری و سنگین از پرداخت هزینه های نگهداری و تعمیر خودروهای خود عذاب می کشند و ترجیح می دهند افراد یا شرکت های دیگری این کار را برای آنها انجام دهد.

اگر به طور معمول خودروی خود را بازرسی و تعمیر نکنید، نتیجه بسیار فاجعه بار خواهد بودکه منجر به پرداخت هزینه های هنگفت در زمان تعمیرات اساسی ناشی از سهل انگاری از جانب مالک خودرو می شود.یکی از مزایای کرایه ماشین بدون راننده اجتناب از پرداخت این قبیل هزینه ها می باشد.شرکت های کرایه ماشین این اقدامات نگهداری و تعمیر را پس از استفاده هر مشتری انجام می دهندو اجاره کننده خودرو تنها با بنزین یا گاز زدن به خودرو می تواند از آن استفاده می کند

همچنین از دیگر مزایای  اجاره خودرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد :


عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های تعمیر
هنگامی که شما گزینه اجاره ماشین را انتخاب می‌کنید، باید به دقت تمام جزئیات مربوط به خودرو را بررسی کنید. از آنجا که اگر شرکت اجاره ماشین متوجه آسیبی شود که قبلا توسط شما گزارش نشده است، بنابراین هزینه‌هایی را از شما برای تعمیرات دریافت می‌کنند. اگر ماشین کرایه‌ای مورد نظر شما شرایط خوبی نداشته باشد، شما می‌توانید این گزینه را رد کنید و به دنبال یک ماشین دیگر برای اجاره و یا یک شرکت کرایه اتومبیل دیگر باشید.
اما اگر شما ماشین شخصی خود را خریداری کنید، باید به طور منظم به منظور تعمیر و نگهداری به مکانیکی بروید و پول زیادی را برای ماشین خود خرج کنید تا ماشین را در وضعیت خوبی نگه دارید.


از دست دادن پول در حین خرید خودرو
اگر ماشین جدیدی را خریداری کنید و سپس بخواهید آن را بفروشید، هرگز مبلغ اولیه پرداختی خود را دریافت نمی‌کنید و قطعا مبلغی را از دست خواهید داد. اما اگر از یک شرکت اجاره ماشین ایرانی استفاده کنید، می‌توانید این مبلغ را بدون پرداخت پول اضافی بپردازید. به این ترتیب شما هیچ پولی را در اجاره اتومبیل از دست نخواهید داد.


عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های جانبی
اگر ماشین شخصی خود را خریداری کنید، باید هزینه‌های مالیات و عوارض را به صورت سالانه به عنوان قواعد و مقررات دولتی پرداخت کنید. اما اگر از ماشین‌های کرایه‌ای استفاده کنید دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافه نخواهید داشت. بنابراین شما می‌توانید در پول و زمان خود صرفه جویی کنید.


زمان استراحت
اگر ماشین شخصی خود را داشته باشید و بخواهید به طور منظم از دفتر کار خود به خانه رانندگی کنید و دفتر شما در فاصله دوری قرار داشته باشد، به علت رانندگی، مشکل ترافیکی و پیدا کردن پارکینگ دچار مشکلاتی خواهید شد. ممکن است نیاز باشد وقت بیشتری را برای رسیدن به دفتر کار خود صرف کنید.


عدم نیاز به پارکینگ
اگر از ماشین خود برای اهداف کاری یا مسافرتی استفاده می‌کنید، ممکن است با مشکلات پارکینگ مواجه شوید. اما استفاده از خودروی کرایه‌ای در زمان و تلاش شما برای پیدا کردن پارکینگ صرفه‌جویی می‌کند و این کار دیگر باعث سردرد و یا پرداخت هزینه پارکینگ نمی‌شود