هزینه های اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش
نرخ اجاره خودرو در کیش

اجاره ماشین در کیش یکی از ابعاد گردشگری و تفریحی این جزیره است. منطقه آزاد کیش یکی از بهترین مناطق آزاد ایران برای آشنایی و راندن با خودروهای مختلف خارجی است. زیبایی جزیره کیش، نظم راه‌ها و مسیرها و تنوع خودروهای خارجی در آن باعث شده گردشگران بیش‌تر به سمت این منطقه آزاد کشیده شوند. با این حال هزینه اجاره خودرو در کیش هم مهم است.

قیمت کرایه خودرو در کیش ؛ از کم تا زیاد

قیمت کرایه ماشین در کیش متنوع است. بستگی به سلیقه شما دارد! ممکن است شما در سفرتان به کیش صرفا بخواهید یک خودروی خارجی را انتخاب کنید تا راحت به این طرف و آن طرف جزیره رفت و آمد کنید و چندان برایتان اهمیت نداشته باشد که مثلا این مدل از خودروی اف.جی که سوارش شده‌اید از سری قدیمی است یا سری جدید و یا سرعت آن حداکثر چقدر است.بسیاری اما در سفر به جزیره کیش به دنبال بهترین خودروهای کیش برای اجاره کردن هستند. هزینه کرایه ماشین در کیش احتمالا در برابر وسوسهِ راندن با یک کادیلاکِ آمریکایی مدل بالا برای این افراد چیزی نیست.

البته کسانی نیز هستند که آخرین و بالاترین قیمت کرایه ماشین در کیش را برای بهترین و آخرین مدلِ خودروهای کیش می‌پردازند، از نظر آن‌ها پرداخت ۳ میلیون تومان به ازای کرایه یک شبانه‌روزیِ مازراتی قابل توجیه است؛ سرعت، زیبایی، ایمنی و همه جذابیت‌های مازراتی توجیه این هزینه اجاره خودرو در کیش است.

کم‌ترین نرخ اجاره ماشین در کیش

ارزان‌ترین کرایه ماشین در کیش بیش‌تر به ماشین های کره‌ای و ژاپنی مربوط می‌شود. این ماشین‌ها ضمنِ اینکه فراوانی زیادی دارند، از ارزان‌ترین کرایه خودرو در کیش هستند. 

بیش‌ترین نرخ اجاره ماشین در کیش

گران‌ترین کرایه ماشین در کیش بیش‌تر به ماشین های آمریکایی و آلمانی مربوط می‌شود. این ماشین‌ها نسبت به ماشین‌های کره‌ای و ژاپنی در جزیره کیش فراوانی کم‌تری دارند.